Страницы: 1/0/0
В кінці травня 2006 року ... 2006 року дніпропетровська ... компанія «21 століття - ... «21 століття - Миколаїв» відкрила в ... відкрила в Миколаєві ... торгово-розважальний комплекс ... комплекс «Сіті Центр». Про це ... Центр». Про це повідомили в ... в адміністрації ТРЦ.
ТРЦ ... ТРЦ.
ТРЦ «Сіті Центр», ... Центр», загальною площею близько 28 ... площею близько 28 тис. кв.м. ... кв.м. розташувався в центральній ... в центральній частині міста, на ... міста, на розі пр. Леніна та вул. ... пр. Леніна та вул. Садової, на базі ... на базі недобудованого будинку ... будинку культури та ... та відпочинку заводу ім. 61 ... заводу ім. 61 комунара, який було ... який було приватизовано в 2000 ... в 2000 році.
ТРЦ ... представляє собою ... собою п’ятирівневий комплекс ... комплекс із розважальною зоною ... розважальною зоною на мінус першому та ... мінус першому та нульовому рівнях, ... рівнях, супермаркетом «Велика ... «Велика Кишеня» та зоною ... та зоною передкасової торгівлі ... торгівлі на першому рівні, ... першому рівні, магазинами одягу та ... одягу та взуття на другому та ... на другому та спортивним одягом і ... одягом і кінотеатром ... «Мультиплекс» на третьому ... на третьому рівні.
Серед ... орендарів, окрім ... окрім київської роздрібної ... роздрібної мережі «Велика Кишеня», ... «Велика Кишеня», присутні також ... також мережі магазинів ... магазинів «Reserved», «Collins», ... «Collins», «Reporter», «Adidas», ... «Adidas», «Columbia», «Levis», ... «Levis», «Інтертоп» та інші. ... та інші. Представлена ... рестораном «Дежавю» в «Сіті ... «Дежавю» в «Сіті Центр» і київська ... і київська ресторанна мережа ... мережа «Козирна Карта» В ТРЦ ... Карта» В ТРЦ також працює мережа ... працює мережа магазинів електроніки ... електроніки «City.com», щоправда ... щоправда наразі площа ... площа магазину становить 84 ... становить 84 кв.м. Однак після ... Однак після побудови другої черги ТРЦ, ... другої черги ТРЦ, його площа ... площа збільшиться до 2584 кв.м., ... до 2584 кв.м., так само як і мережа ... само як і мережа кінотеатрів ... «Мультиплекс» додасть до ... додасть до існуючих двох залів ще ... двох залів ще два.
Як ... повідомили у відділі ... у відділі оренди ТРЦ, середня ... ТРЦ, середня вартість оренди в ... оренди в «Сіті Центр» становить ... Центр» становить $50/кв.м., однак ціна ... однак ціна для кожного ... кожного орендатора індивідуальна і ... індивідуальна і залежить від ... від поверху, площі та групи ... площі та групи товару. Станом на ... Станом на сьогодні, в оренду здано ... в оренду здано близько 90% ... 90% торговельних ... площ.